Święto w pilskiej Szkole Policji

Data: 26-07-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Święto w pilskiej Szkole Policji
Nadinspektor Andrzej Szymczyk, I zastępca Komendanta Głównego Policji, uczestniczył w obchodach Święta Policji w pilskiej Szkole Policji. Życzenia na ręce pani komendant, insp. Beaty Różniak – Krzeszewskiej, złożyli także Stefan Piechocki, wicestarosta pilski oraz etatowy członek zarządu powiatu Przemysław Pochylski.
Życzę wiele satysfakcji z pracy zarówno pani komendant, wykładowcom, słuchaczom, jak i waszym rodzinom. Mam nadzieję, że tak odpowiedzialna służba dla dobra narodu będzie się spotykała wyłącznie z wdzięcznością ze strony obywateli. Dziękując za dotychczasową, bardzo udaną współpracę z Powiatem, liczę na jej owocną kontynuację – powiedział wicestarosta.

Podczas spotkania nadinsp. Andrzej Szymczyk oraz insp. Beata Różniak – Krzeszewska honorowali medalami „Za długoletnią służbę”, medalami „Za Zasługi dla Policji” i odznaką „Zasłużony Policjant”. Odbyło się też mianowanie na wyższe stopnie, wręczenie listów gratulacyjnych oraz nagród pieniężnych. Przed uroczystą zbiórką kierownictwo Szkoły złożyło kwiaty pod tablicą upamiętniającą poległych na służbie policjantów. Na zakończenie obchodów, 26 lipca, w parafii św. Stanisława Kostki w Pile odbyła się Msza święta, którą sprawował kapelan pilskiej policji, ksiądz Antoni Tofil.